NativeService logo

TŁUMACZENIA ONLINE: NIEMIECKI - POLSKI

countries
TŁUMACZENIA
NIEMIECKI - POLSKI

Kim jesteśmy?

deTLUMACZ.pl jest jednym z produktów rozwijającego się StartUp’u NativeService o zasięgu międzynarodowym. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom profesjonalnych usług tłumaczeniowych realizowanych przez Native Speakerów.

Kim jest Native Speaker?

Jest to osoba o wrodzonej, czyli najbardziej zaawansowanej umiejętności posługiwania się danym językiem. W przypadku deTLUMACZ.pl są to języki polski oraz niemiecki.

Jak funkcjonujemy?

deTLUMACZ.pl jest usługą napędzaną przez NativeService. Działamy również na rynku niemieckim za pomocą serwisu servicePOL.de. Zależy nam na tworzeniu dobrych i trwałych relacji z naszymi klientami zarówno w kraju jak i za granicą.

Jak z nami współpracować?

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Wystarczy, że klikniesz w WYCENA, wypełnisz krótki formularz, a już w ciągu 15 minut otrzymasz od nas fachową wycenę Native Speakera.

Czy oferujemy tłumaczenia przysięgłe?

Nie realizujemy na bieżącym etapie tłumaczeń przysięgłych. Skupiamy się na jakości usługi, a nie jej formie prawnej. Dzięki temu oferujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku oraz szybki czas realizacji.

Ile kosztuje usługa?

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Brane pod uwagę są takie aspekty jak ilość tekstu, czy złożoność słownictwa.

Jak długo trwa realizacja?

Do każdej wyceny podany zostaje dokładny czas realizacji zlecenia.

Potrzebujesz tłumaczenia „na wczoraj”?

Jeśli nie możesz czekać, a sprawa jest bardzo pilna, to wysyłając do nas formularz wybierz priorytet WYSOKI. Za dodatkową opłatą Twoje zlecenie zostanie zrealizowane w wysokim trybie priorytetowym.

Masz inne pytania?

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami przez zakładkę KONTAKT.

Powered by NativeService. All rights reserved by NativeService.